Postup

Pozrite sa, ako funguje bez komplikácií sprostredkovanie spoločnosťou Hausengel! Postaráme sa od prvého kontaktu o všetky organizačné záležitosti. Nemusíte tak myslieť na iné veci a sú vám neustále predkladané ponuky.

  1. Máte záujem o opatrovateľskú zákazku v Nemecku a prihlásite sa telefonicky alebo osobne v niektorej z našich medzinárodných kancelárií
  2. Odpovieme na všetky vaše otázky a zaevidujeme vás v našej databáze
  3. Ohlásime sa vám a predložíme vám individuálne opatrovateľské zákazky
  4. Vy sami sa rozhodnete, či chcete prijať zákazku a za akých podmienok
  5. Ak je odpoveď zamestnávateľa pozitívna, čo sa týka vašich podmienok, naplánujeme spoločne váš príchod do našej centrály v Nemecku. (Ak sa pre vás zamestnávateľ nerozhodne, nájdeme vám novú vhodnú zákazku)
  6. V kancelárii v Nemecku prediskutujeme všetky dôležité body s ohľadom na vašu zákazku a vyjasníme si všetky ešte otvorené otázky. Potom absolvujete obšírne školenie v našej vlastne podnikovej certifikovanej akadémii.
  7. Po školení podpíšete franšízovú zmluvu a stanete sa okamžite franšízantom spoločnosti Hausengel. Pracovník zahraničnej služby vás odvezie k vášmu zamestnávateľovi a bude vás sprevádzať pri prvých zoznamovacích hodinách.