<
Schliessen
Schliessen
headerImages.0.alternative

Referencie od našich opatrovateľov

Narastajúci počet priamych odporúčaní hovorí sám za seba. Spokojné opatrovateľky sú naším najväčším pokladom a našou najlepšou referenciou. Tu nájdete výber z našich referencií.

S Hausengel som začala spolupracovať koncom roka 2023 a som veľmi spokojná

Soňa Lakatosova, Bratislava
Vždy som chcela pracovať v oblasti pomoci ľuďom. Najprv som sa na Slovensku vypracovala na pozíciu sanitára. V tom období som zistila, že práca so seniormi ma baví a preto som sa chcela stať opatrovateľkou v Nemecku. Tak som začala hľadať vhodnú agentúru cez sociálne siete. Na Faceboku som našla agentúru Hausengel. Napísala som im a spravili sme spolu pohovor a následne mi začali hľadať moju prvú zákazku. Následne mi našli vyhovujúcu zákazku. Najprv mi vysvetlili, aká je to ponuka a aký je tam stav pacienta.

Môj prvý kontakt a spolupráca s agentúrou Hausengel sa začala v roku 2023

Anna Švecová, Terchová
Ako opatrovateľka pracujem už 13 rokov. Do Nemecka cestujem s prepravnými spoločnosťami a raz v aute som počula, ako sa opatrovateľky rozprávali o agentúre Hausengel, že s ňou spolupracujú a že sú veľmi spokojné. Hneď po príchode domov som si túto spoločnosť Hausengel vyhľadala na internete, preštudovala som si ich stránku, prečítala referencie od opatrovateľov a pocitovo som bola presvedčená, že toto bude pre mňa tá správna agentúra. Teraz môžem s istotou povedať, že ma moje pocity nesklamali a rozhodla som sa správne.

S agentúrou Hausengel spolupracujem od decembra 2022 a som s ňou veľmi spokojný

Slavomír Lozinčák, Veľké Kapušany
Po skončení štúdia som 2 roky pracovala ako kuchárka v Nemecku a potom 8 rokov na železničnej stanici v Nemecku. Pracoval som v rôznych oblastiach, ale vždy som chcel pomáhať ľuďom. Urobil som si opatrovateľský kurz a začala som si hľadať prácu v tomto odvetví.

O agentúre Hausengel som sa dozvedel prostredníctvom internetového portálu Profesia. S agentúrou Hausengel spolupracujem od roku 2022, čo je síce ešte krátka doba, ale musím povedať, že som s ňou veľmi spokojný. Som veľmi rád, že som sa prihlásil práve do tejto serióznej agentúry. Koordinátorka sa so mnou rozprávala po slovensky, čo ma veľmi potešilo a hneď so mnou spravila registráciu. V krátkom čase sme uzavreli všetky zmluvy elektronicky. Hoci som nemal veľa skúseností so starostlivosťou o klientov, koordinátorka mi hneď našla na opatrovanie jednoduchšieho klienta.

S Hausengel spolupracujem od Apríla 2016 a som veľmi spokojný

Martin Marčišovský
Po ukončení strednej školy som pracoval ako čašník, keďže som vyučený na SOU v odbore čašník a tiež mám ukončené nadstavbové štúdium cestovný ruch. Práca v gastronómii ma nenapĺňala, preto som chcel zmeniť povolanie a začal som pracovať ako realitný maklér. Táto práca bola časovo veľmi náročná a po uplynutí trojročnej kariéry som sa vydal ďalšou pracovnou cestou a vycestoval som do Nemecka, kde som pracoval v hydinovej fabrike. Po ukončení pracovného pomeru, z dôvodu nespokojnosti s finančným ohodnotením som sa opät vrátil na Slovensko a urobil si opatrovateľský kurz. Tu sa začala moja profesia opatrovateľa.

Práve som cez Hausengel prevzala moju prvú zákazku

Magdaléna Cvengrošová, Spišská Nová Ves
Práve som cez Hausengel prevzala moju prvú zákazku a rada by som sa s vami podelila o moje prvé dojmy. Do Nemecka som pricestovala v neskorých večerných hodinách. Z hlavnej vlakovej stanice vo Frankfurte ma vo vopred dohodnutom čase vyzdvihol objednaný taxík a zaviezol priamo do penziónu v Heskem. Penzión je dobre zorganizovaný, prehľadný a na veľmi dobrej úrovni. Je vidieť, že Hausengel má záujem o opatrovateľky, pretože majú bezplatne zabezpečený nocľah, stravu aj transfer.

Príbeh pani Anny Gawreckej

Pani Božena Wiśniewska a jej opatrovaná osoba

Spoluprácu s Hausengel môžem hodnotiť iba kladne. Na pobočke v Bratislave pracujú dievčatá, ktoré sú veľmi milé, ochotné a v každej situácii rýchlo pomôžu s každým problémom. Majú ľudský a seriózny prístup. Sú nápomocné pri výbere rodiny, ktorá zodpovedá mojim požiadavkám a skúsenostiam.

Slávka Králová, Trenčín

Pani Maja spolupracuje so spoločnosťou Hausengel od začiatku svojej profesionálnej kariéry ako opatrovateľka seniorov, t.j. viac ako 8 rokov. To trvanie hovorí samo za seba a je dôkazom toho, že spolupráca funguje mimoriadne dobre. Opatrovateľka na tejto spolupráci najviac oceňuje „možnosť výberu zákaziek a prispôsobenie jej osoby, osobe, o ktorú sa má starať. To je veľká výhoda, nie každá agentúra takúto možnosť ponúka. Som spokojná aj s finančnou stránkou našej spolupráce.“ 

Maja Serbenska, Wałbrzych

Pre pani Dorotu je veľmi dôležitý pocit stability. „So spoločnosťou Hausengel sa nebojím, že v budúcnosti nedostanem žiadnu inú zákazku, o to sa vždy postará moja osobná poradkyňa. Ponuka od spoločnosti Hausengel je vždy pripravená a predstavená veľmi dôkladne, viete na čom ste. Kontakt so spoločnosťou Hausengel je vždy veľmi dobrý a koordinátorky sú vždy pripravené pomôcť. O spoločnosti Hausengel môžem povedať len dobré veci a srdečne túto firmu odporučiť.”

Dorota Kolbuch, Bierutów

„Veľmi si vážim spoluprácu so spoločnosťou Hausengel, pretože táto agentúra sa stará nielen o seniorov, ale aj o opatrovateľov. Tím v kancelárii je v úzkom telefonickom kontakte s opatrovateľmi a pomáha pri riešení problémov. Stručne povedané, Hausengel znamená zodpovedných zamestnancov a serióznu firmu. Som rada, že takí sú. Ďakujem a prajem veľa šťastia v budúcnosti.“

Genovaite Armalyte, Kaunas

Hausengel napĺňa moju predstavu o spoločnosti, ktorá mi pomohla s radosťou vykonávať moje povolanie – maximálna ústretovosť, snaha o vyriešenie každého problému a predovšetkým jasné pravidlá. Nakoľko je práca vykonávaná v zahraničí, je veľmi dôležité vedieť, že v cudzom svete človek nie je na všetko sám.

Helena Pirohová, Liptovský Mikuláš

 „Keď som zistila a pochopila, ako vyzerajú modely spolupráce, rozhodla som sa pre živnosť, pretože to bolo pre mňa najvýhodnejšie. Vôbec som sa nebála, pretože som vedela, že Hausengel dohliada na všetky úradné záležitosti. Spoločnosť sa postará o všetky formality. Nemusím sa mať obavy a nemám s tým žiadne problémy. Som šťastná, že môžem spolupracovať so spoločnosťou Hausengel, pretože firma sa postará o všetky formality a dáva mi veľkú istotu v Nemecku.“

Zofia Machon, Lubartów

„Spoločnosť Hausengel mi odporučili dvaja priatelia. Nepochyboval som o tom, že Hausengel je pre mňa dokonalým obchodným partnerom. Hausengel vždy poskytuje jasné a overené informácie o podmienkach. Nenapadá mi nič, čo by sa mala spoločnosť Hausengel zlepšiť. So spoluprácou som bol od začiatku veľmi spokojný. Stretnutie s prvou rodinou bolo pre mňa dôležitou udalosťou a po celý čas som cítil, že je o mňa „kompletne postarané.“

Krzysztof Kozber, Štetín

„Práca vo franšízovom systéme bola pre mňa nová a ak mám byť úprimná, mala som trochu obavy. Všetky moje pochybnosti sa však veľmi rýchlo rozplynuli. Hausengel je o vzájomnom porozumení, podpore a dialógu. Všetci zamestnanci spoločnosti Hausengel boli a stále sú veľmi milí a nápomocní. Viem, že sa na nich môžem obrátiť s akýmkoľvek, aj tým najmenším problémom alebo otázkou. Je to pre mňa veľká útecha.“

Krystyna Chmielewska, Świnoujście

Za mňa môžem povedať, že Hausengel je korektná spoločnosť. Som veľmi rada, že môžem byť jej súčasťou.

Janka Pavúková, Gelnica

„Moja priateľka mi odporučila Hausengel ako overenú agentúru s výbornou povesťou. Prvú ponuku zákazky som dostala už po 2 dňoch, no nakoniec som skončila v Marburgu. Počas 2,5 roka som sa zžila so svojou rodinou a s mojimi opatrovanými osobami. Naozaj som sa tam cítila ako doma. V júni 2015 uplynulo 5 rokov odkedy spolupracujem so spoločnosťou Hausengel. S touto spoluprácou som veľmi spokojná. Sloboda výberu je pre mňa veľmi dôležitá. Cítim, že je so mnou jednané ako s partnerom. Môžem o sebe vedome a nezávisle rozhodovať.“

Teresa Ižycka, Modliborzyce

 „Práca so spoločnosťou Hausengel je pre mňa jednoducho príležitosťou na ďalšie vzdelávanie a sebarozvoj. Jazykový kurz aj e-learningový kurz pre ošetrovateľov mi dali veľa: sama som vo svojich očiach vzrástla. Posilnilo ma to nielen odborne, ale aj v oblasti komunikácie a vďaka nadobudnutým vedomostiam mi to výrazne uľahčilo prácu. Napríklad počas jazykového kurzu som sa za krátky čas naučila viac ako sama z kníh za pár rokov. Takže som naozaj hrdá.“

Indra Vitkauskiene, Elektrenai, Litva

Hausengel-opatrovatelia

Chceli by ste aj Vy povedať svoj príbeh? Chcete zhodnotiť spoluprácu so spoločnosťou Hausengel? Môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť aj s akýmikoľvek otázkami alebo návrhmi! Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás!