Schliessen
Schliessen
Uczestnicy kursów Hausengel

Kurzy nemčiny

Ako štátom uznávaná akadémia schválená podľa smerníc AZAV je obzvlášť dôležité podporovať opatrovateľov aj v jazykovej príprave. Základná znalosť nemeckého jazyka je základom pre výkon opatrovateľských úloh v domácom prostredí a je dôležitým stavebným kameňom v multiprofesionálnej starostlivosti. Na našich medzinárodných akadémiách sa snažíme ponúkať komplexnú škálu kurzov.

V Maďarsku v súčasnosti spolupracujeme s maďarskou jazykovou školou »AN-JU Nyelviskola«, v Litve s jazykovou školou »Gloria lingua«, v Poľsku s jazykovou školou »Profi-Lingua« a v Rumunsku s jazykovou školou »Centrul de Formare si Certificare Profesionala«. Podporujeme každého franšízanta Hausengel, ktorý chce rozvíjať svoje znalosti nemčiny.

V našej facebookovej skupine Hausengel: Praktická nemčina pre opatrovateľky ponúkame bezplatný kurz nemčiny. Lekcie nemčiny zverejňujeme od pondelka do piatku. Dôraz je kladený na rozšírenie slovnej zásoby, no nechýbajú ani príklady použitia v konkrétnych kontextoch a nahrávky správnej výslovnosti na počúvanie. Pozývame vás, aby ste sa pripojili ku skupine a používali túto zbierku slovnej zásoby a fráz, ktoré budú užitočné pre každého opatrovateľa seniorov pri jeho každodennej práci. Každý franšízant spoločnosti Hausengel môže získať dotáciu až do výšky 75 € na kurz nemčiny.