<
Schliessen
Schliessen

Môj prvý kontakt a spolupráca s agentúrou Hausengel sa začala v roku 2023

Anna Švecová, Terchová

Ako opatrovateľka pracujem už 13 rokov. Do Nemecka cestujem s prepravnými spoločnosťami a raz v aute som počula, ako sa opatrovateľky rozprávali o agentúre Hausengel, že s ňou spolupracujú a že sú veľmi spokojné. Hneď po príchode domov som si túto spoločnosť Hausengel vyhľadala na internete, preštudovala som si ich stránku, prečítala referencie od opatrovateľov a pocitovo som bola presvedčená, že toto bude pre mňa tá správna agentúra. Teraz môžem s istotou povedať, že ma moje pocity nesklamali a rozhodla som sa správne.

Milujem prácu so seniormi a inú prácu si už ani neviem predstaviť. Na Slovensku žijem v jednom dome s mojou staršou mamkou a aj preto je mi život seniorov veľmi blízky. Veľmi rada sa so staršími ľuďmi rozprávam a rada počúvam ich životné príbehy. Dala by som im prvé aj posledné. Za 13 rokov som mala rôznych pacientov aj agresívnych, ale musím povedať, že naozaj som mala väčšinou veľmi dobré rodiny. Najviac ma mrzí, ak už na zlomku ich života im s ich bolesťou neviem pomôcť a ak sa trápia.

Môj úplne prvý kontakt s koordinátorkou z agentúry Hausengel bol výborný. Všetko o budúcej spolupráci mi do detailov vysvetlila. Zo živnosti som nemala vôbec žiaden strach. Dala mi všetky informácie o živnosti a o poistení, ak by sa mi v Nemecku niečo stalo. Franšízingovú zmluvu som si preštudovala (bola napísaná veľmi zrozuminetľne) a podpísala som ju elektronicky. Koordinátorka mi ponúkla viacero rodín, aby som sa rozhodla a hneď bez problémov ma v rodine akceptovali.

Agentúra Hausengel je jediná , ktorá ma nesklamala. V autách do Nemecka a z Nemecka som na nich nikdy nič zlé nepočula. Moja koordinátorka mi vždy profesionálne poradí a jedná so mnou príjemne a ľudsky. Nestará sa len o to, aby boli spokojné rodiny, ale aj o spokojnosť opatrovateľov, čo si veľmi vážim. Keďže mám staršiu mamku, ktorá už má tiež nejaké zdravotné problémy a už sa mi aj stalo, že som kvôli tomu nemohla odcestovať do Nemecka, tak moja koordinátorka to prijala ľudsky, s porozumením a ešte ma aj psychicky podporila. V iných agentúrach, ak sa to stalo, tak sa so mnou rozlúčili chladne vetou: Ak nevycestujete, tak ukončíme s Vami spoluprácu a návrat k nám už nebude možný.

Agentúru Hausengel odporúčam všetkými desiatimi. Sama som o nich napísala referencie na mojom FB a spätne som dostala veľmi veľa kladných odpovedí. Na trhu je nespočetné množstvo pracovných agentúr, aj ja som si mnohými prešla, až do momentu, kým som natrafila na Hausengel  a odtiaľ sa už nikam nechystám odísť, pretože tak ako v mojej práci je najdôležitejšia ľudskosť, tak aj z týchto ľudí pociťujem veľkú ľudskosť a podporu za čo im veľmi srdečne ďakujem.

Ak si hľadá niekto prácu ako opatrovateľ v Nemecku, tak môžem povedať, že práve táto agentúra Hausengel je pre Vás spoľahlivý partner. Názov Hausengel im naozaj pristane, pretože sa o Vás starajú či ste v Nemecku, alebo už aj doma. Tiež som riskovala a mala strach, ale dnes môžem povedať, že tejto agentúre dôverujem. Moja koordinátorka je anjel a celej firme tento názov naozaj pristane a preto im prajem veľa dobrých anjelov, ktorí sa veľmi srdečne a dobre postarajú o rodiny v Nemecku, ktoré sú na sklonku ich života a potrebujú nie len zdravotnú opateru, ale aj veľmi veľa lásky.

 

S Hausengel som začala spolupracovať koncom roka 2023 a som veľmi spokojná

Soňa Lakatosova, Bratislava
Vždy som chcela pracovať v oblasti pomoci ľuďom. Najprv som sa na Slovensku vypracovala na pozíciu sanitára. V tom období som zistila, že práca so seniormi ma baví a preto som sa chcela stať opatrovateľkou v Nemecku. Tak som začala hľadať vhodnú agentúru cez sociálne siete. Na Faceboku som našla agentúru Hausengel. Napísala som im a spravili sme spolu pohovor a následne mi začali hľadať moju prvú zákazku. Následne mi našli vyhovujúcu zákazku. Najprv mi vysvetlili, aká je to ponuka a aký je tam stav pacienta.

S agentúrou Hausengel spolupracujem od decembra 2022 a som s ňou veľmi spokojný

Slavomír Lozinčák, Veľké Kapušany
Po skončení štúdia som 2 roky pracovala ako kuchárka v Nemecku a potom 8 rokov na železničnej stanici v Nemecku. Pracoval som v rôznych oblastiach, ale vždy som chcel pomáhať ľuďom. Urobil som si opatrovateľský kurz a začala som si hľadať prácu v tomto odvetví.

O agentúre Hausengel som sa dozvedel prostredníctvom internetového portálu Profesia. S agentúrou Hausengel spolupracujem od roku 2022, čo je síce ešte krátka doba, ale musím povedať, že som s ňou veľmi spokojný. Som veľmi rád, že som sa prihlásil práve do tejto serióznej agentúry. Koordinátorka sa so mnou rozprávala po slovensky, čo ma veľmi potešilo a hneď so mnou spravila registráciu. V krátkom čase sme uzavreli všetky zmluvy elektronicky. Hoci som nemal veľa skúseností so starostlivosťou o klientov, koordinátorka mi hneď našla na opatrovanie jednoduchšieho klienta.

S Hausengel spolupracujem od Apríla 2016 a som veľmi spokojný

Martin Marčišovský
Po ukončení strednej školy som pracoval ako čašník, keďže som vyučený na SOU v odbore čašník a tiež mám ukončené nadstavbové štúdium cestovný ruch. Práca v gastronómii ma nenapĺňala, preto som chcel zmeniť povolanie a začal som pracovať ako realitný maklér. Táto práca bola časovo veľmi náročná a po uplynutí trojročnej kariéry som sa vydal ďalšou pracovnou cestou a vycestoval som do Nemecka, kde som pracoval v hydinovej fabrike. Po ukončení pracovného pomeru, z dôvodu nespokojnosti s finančným ohodnotením som sa opät vrátil na Slovensko a urobil si opatrovateľský kurz. Tu sa začala moja profesia opatrovateľa.

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 200,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!