Kurz je bezplatný pre ľudí, ktorí spolupracujú s Hausengel

Kazimierz Klimkiewicz (Poľsko)

Kurz rozširuje vedomosti o starostlivosti o starších ľudí a ľudí, ktorí potrebujú starostlivosť. Široká škála medicínskych tém umožňuje komplexné rozšírenie a systematizáciu poznatkov. Kurz poskytuje začiatočníkom možnosť oboznámiť sa s povinnosťami a právami opatrovateľa, ako aj aplikovať teoretické poznatky o jednotlivých prípadoch choroby a ochorenia v praxi. Skúseným opatrovateľom kurz umožňuje upevniť si svoje vedomosti a získať certifikát potvrdzujúci nadobudnuté znalosti. Kurz môžu absolvovať opatrovatelia, seniori, zdravotnícki pracovníci, koordinátori, ako aj ľudia, ktorí sa chcú rozvíjať. Štruktúra kurzu je zrozumiteľná, vďaka čomu je účasť na ňom jednoduchá a príjemná. Obsah kurzu je rozdelený do tematických modulov, čo uľahčuje učenie. Hlavným cieľom kurzu je získať a pochopiť vedomosti a prakticky ich aplikovať v každodennom živote pri práci so staršími ľuďmi. To má vplyv na zlepšenie ich zdravia a pohody, ako aj na kvalitu a radosť zo života. Zvyšovaním našich vedomostí sa profesionálne staráme o našich opatrovaných ľudí. Pozor: Kurz je pre ľudí, ktorí spolupracujú s Hausengel, bezplatný!

Školenie splnilo moje očakávania

Małgorzata Korczak (Poľsko)
Možnosť absolvovať kurz online je veľmi pohodlná. Umožňuje doplniť a rozšíriť doterajšie poznatky o práci opatrovateľského pracovníka. Kurz odporúčam všetkým záujemcom o ošetrovateľstvo a opatrovanie.

Vďaka kurzu som si upevnila svoje odborné znalosti

Urszula Stefanowska (Poľsko)
S čistým svedomím môžem odporučiť účasť na kurze, ktorý ponúka Hausengel "Certifikovaný opatrovateľ v domácom prostredí".

Naučila som sa nové liečebné metódy a postupy pri rôznych ochoreniach

Anna Laskowska (Poľsko)
Kurz ,,Certifikovaný opatrovateľ domácej starostlivosti ´´je užitočný pre ľudí všetkých vekových kategórií.

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 100,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!