Veľkonočná súťaž je za nami!

Poznáme víťazov veľkonočnej súťaže Hausengel!

Naši franšízanti, ktorí boli od 6. do 11. apríla 2023 na zákazke v Nemecku, sa automaticky zapojili do našej veľkonočnej súťaže a získali šancu vyhrať jednu z peňažných cien. Výsledky boli teraz vyhlásené! Šťastnými výhercami sú:

Lidia Elzbieta Baranska z Poľska

Branka Gruic z Chorvátska

Rita Navickiene z Litvy

Attila Horvath z Maďarska

Maria Finta z Rumunska

Valentina Jermolajeva z Lotyšska

Gergana Stefanova z Bulharska

Bozena Topoľovská zo Slovenska

Každý výherca dostane 150 EUR. Gratulujeme a ďakujeme všetkým opatrovateľom, ktorí sa počas veľkonočného obdobia ujali zákazky.

Chcete byť informovaní o súťažiach Hausengel? Navštívte našu Facebook stránku, sledujte naše aktivity a zabezpečte si šancu vyhrať.

 

Novinky
Najnovšie správy z
oblasti domácej opatery
Všetky novinky

Letná súťaž pre opatrovateľov

Hrajte s nami! Leto sa blíži. Špeciálne pre franšízantov - Hausengel sme pripravili ďalšiu súťaž. Všetci opatrovatelia, ktorí počas letného obdobia príjmu zákazku, môžu vyhrať peňažné ceny!

Všetkým…

Demencia: priebeh ochorenia

Veľká časť našich klientov, o ktorých sa starajú naši opatrovatelia z Hausengel, trpí práve demenciou. V našej Hausengel akadémii sa podrobne dozviete všetko o demencii a správnom spôsobe…

Veľká noc v Nemecku

Ako v každej krajine, aj v Nemecku sa oslavuje Veľká noc. Každá krajina má svoje vlastné zvyky a v tomto článku by sme vám chceli ukázať, ako to chodí v Nemecku.

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 100,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!