Vďaka kurzu som si upevnila svoje odborné znalosti

Urszula Stefanowska (Poľsko)

S čistým svedomím môžem odporučiť účasť na kurze "Certifikovaný opatrovateľ v domácom prostredí", ktorý ponúka Hausengel. Tento online kurz mi umožnil overiť si svoje vedomosti v oblasti starostlivosti o ľudí, ktorí potrebujú starostlivosť v domácom prostredí. Vďaka nemu som si tiež upevnila svoje vedomosti o presune starších ľudí a obsluhe presuvného zariadenia. Všetky osoby, ktoré začínajú pracovať ako opatrovateľky, majú teraz skvelú príležitosť rozšíriť si svoje vedomosti.

Výhoda pri uchádzaní sa o zamestnanie v oblasti starostlivosti

Małgorzata Rusak (Poľsko)
Účasť na kurze "Certifikovaný opatrovateľ v domácom prostredí" systematizovala moje vedomosti. Kurz mi umožnil spoznať potreby starších ľudí.

Tieto vedomosti mi dávajú istotu a všetci z toho profitujú

Katalin György (Maďarsko)
E-learningový kurz Hausengel bol prvým kurzom, ktorý som absolvovala online. Táto príležitosť bola pre mňa zaujímavou a úplne novou skúsenosťou. Po informáciách ako postupovať (registrácia, TAN kód atď.) som mohla rýchlo a jednoducho začať kurz.

Školenie splnilo moje očakávania

Małgorzata Korczak (Poľsko)
Možnosť absolvovať kurz online je veľmi pohodlná. Umožňuje doplniť a rozšíriť doterajšie poznatky o práci opatrovateľského pracovníka. Kurz odporúčam všetkým záujemcom o ošetrovateľstvo a opatrovanie.

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 100,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!