<
Schliessen
Schliessen

To, čo ma dojalo na začiatku našej spolupráce, ma každý deň dojíma nanovo!

Marzena Tylmanová

Marzena Tylman

Pracujem v spoločnosti Hausengel v telefónnej ústredni. Ak mám byť úprimná, nebola to vlastne práca mojich snov. Ale čím dlhšie to robím, tým viac si uvedomujem, že túto prácu by som nikdy v živote nevymenila za žiadnu inú. Každý deň počúvam, akí vďační sú opatrovatelia a rodiny ľudí vyžadujúcich starostlivosť za našu pomoc a podporu. To je pre mňa dôkazom toho, že naša práca má hlboký zmysel. Tieto slová vďačnosti sú komplimentom, ale aj výzvou. Za žiadnych okolností nesmieme sklamať ľudí, ktorí nám dôverujú.

Svoju prácu si vážim aj preto, že poskytujem priamu zákaznícku podporu, a preto som v neustálom kontakte s mojimi kolegyňami a kolegami. Je to pre mňa veľmi dôležité, keďže väčšinou pracujem z domu.

Za posledných jedenásť rokov mojej spolupráce so spoločnosťou Hausengel sa veľa zmenilo. Keď sa moje dobrodružstvo v spoločnosti Hausengel pred rokmi začalo, v poznaňskej pobočke boli zamestnaní iba 3 ľudia. Aj to bol skvelý čas. Medzitým sú moji kolegovia aj mojimi spriaznenými dušami. Kto by to bol povedal, že aj na pracovisku môžete nájsť priateľov? V spoločnosti Hausengel je to možné. Náš tím teraz tvorí približne 30 ľudí a neustále rastieme. Začína veľa nových projektov.

To, čo ma dojalo na začiatku našej spolupráce, ma každý deň dojíma nanovo! Pretože Hausengel nie je len ďalšia pracovná agentúra pre opatrovateľov. Hausengel je oveľa viac – skupina ľudí, ktorí chcú robiť niečo dobré pre druhých a úspešne to robia už roky. V spoločnosti Hausengel sa uplatňuje ideál – čo najviac spríjemniť jeseň ľuďom vyžadujúcich starostlivosť poskytovaním ošetrovania a opatery v ich zvyčajnom prostredí – v praxi!

Otvorenosť ma na spoločnosti Hausengel prekvapila najviac

Stefan Szablewski
Po troch rokoch dochádzania za prácou, neustáleho sťahovania sa a spania v hoteloch som si prial prácu bližšie k môjmu domovu. Hľadal som teda zaujímavé zamestnanie, ktoré by splnilo moje očakávania – vďaka spoločnosti Hausengel som ho našiel!

Hausengel predstavuje jeden veľký, pestrý, medzinárodný tím

Gabriella Tothová
„Prácou snov“ pre každého, kto pracuje v zahraničí, je práca, kde môžete aktívne používať svoj materinský jazyk. Dovolím si tvrdiť, že ja a moji kolegovia patríme k tým šťastlivcom, ktorí môžu používať svoj materinský jazyk ako organickú súčasť našej práce: Hausengel je naozaj medzinárodným tímom a to doslova.

Mojou prácou v spoločnosti Hausengel sa všetko zmenilo

Marta Janiaková
Môže byť práca intenzívna, vzrušujúca a zároveň zmysluplná a motivujúca? Môže tvoriť veľkú časť každodenného života a napriek tomu nechať dostatok priestoru na súkromný život? Musí práca znamenať len plnenie si povinností, alebo môže tiež pozitívne prispieť k formovaniu priebehu dňa vlastnou osobnosťou, sebadisciplínou, zodpovednosťou a svedomitosťou? A v neposlednom rade – môže byť samotná práca zábavná a uspokojujúca? Nikdy predtým by som na všetky tieto otázky neodpovedala „áno“. Všetko sa zmenilo, keď som si našla prácu v spoločnosti Hausengel...

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 200,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!