Schliessen
Schliessen

Školenie splnilo moje očakávania

Małgorzata Korczak (Poľsko)

Absolvovala som kurz Certifikovaný domáci opatrovateľ, ktorý ponúka Hausengel. Školenie splnilo moje očakávania. Bol zrozumiteľný a obsahoval rozsiahly materiál s mnohými príkladmi. Kurz mal veľa úrovní obtiažnosti úloh, ktoré sa dali ľahko naučiť. Možnosť absolvovať kurz online z neho robí lacnú alternatívu k osobným kurzom. Umožňuje dopĺňať a rozširovať poznatky o práci opatrovateľky. Kurz odporúčam každému, koho táto téma zaujíma.

Kurz je bezplatný pre ľudí, ktorí spolupracujú s Hausengel

Kazimierz Klimkiewicz (Poľsko)
Kurz rozširuje vedomosti o starostlivosti starších ľudí a ľudí, ktorí potrebujú starostlivosť. Široký záber medicínskej problematiky umožňuje systematické rozširovanie poznatkov.

Výhoda pri uchádzaní sa o zamestnanie v oblasti starostlivosti

Małgorzata Rusak (Poľsko)
Účasť na kurze "Certifikovaný opatrovateľ v domácom prostredí" systematizovala moje vedomosti. Kurz mi umožnil spoznať potreby starších ľudí.

Tieto vedomosti mi dávajú istotu a všetci z toho profitujú

Katalin György (Maďarsko)
E-learningový kurz Hausengel bol prvým kurzom, ktorý som absolvovala online. Táto príležitosť bola pre mňa zaujímavou a úplne novou skúsenosťou. Po informáciách ako postupovať (registrácia, TAN kód atď.) som mohla rýchlo a jednoducho začať kurz.

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 200,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!