Naučila som sa nové liečebné metódy a postupy pri rôznych ochoreniach

Anna Laskowska (Poľsko)

Kurz ,,Certifikovaný opatrovateľ domácej starostlivosti ´´je užitočný pre ľudí všetkých vekových kategórií. Cenné informácie o starostlivosti o starších ľudí sa môžu dozvedieť aj tí, ktorí začínajú pracovať ako opatrovatelia, ako aj tí, ktorí majú dlhoročné skúsenosti. Naučila som sa nové liečebné metódy a postupy v prípade rôznych ochorení, vrátane Parkinsonovej choroby, s ktorými som sa stretávala vo svojom najbližšom okolí. Čo sa raz naučíme, nikdy nezabudneme. Odbornosť je veľkou výhodou nielen pre mňa, ale aj pre opatrovateľov. Vďaka kurzu sa môžeme stať istejšími a lepšími opatrovateľmi.

Školenie splnilo moje očakávania

Małgorzata Korczak (Poľsko)
Možnosť absolvovať kurz online je veľmi pohodlná. Umožňuje doplniť a rozšíriť doterajšie poznatky o práci opatrovateľského pracovníka. Kurz odporúčam všetkým záujemcom o ošetrovateľstvo a opatrovanie.

Vďaka kurzu som si upevnila svoje odborné znalosti

Urszula Stefanowska (Poľsko)
S čistým svedomím môžem odporučiť účasť na kurze, ktorý ponúka Hausengel "Certifikovaný opatrovateľ v domácom prostredí".

Napriek dlhoročným skúsenostiam som sa dozvedel veľa nových a zaujímavých vecí

Emilia Grazyna Kruczyk (Poľsko)
Myslím si, že kurz „Certifikovaný opatrovateľ domácej starostlivosti" je veľmi dobrý, najmä pre ľudí, ktorí práve začínajú pracovať ako opatrovatelia seniorov a chcú svoju prácu vykonávať správne.

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 100,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!