<
Schliessen
Schliessen

Naučila som sa nové liečebné metódy a postupy pri rôznych ochoreniach

Anna Laskowska (Poľsko)

Kurz ,,Certifikovaný opatrovateľ domácej starostlivosti ´´je užitočný pre ľudí všetkých vekových kategórií. Cenné informácie o starostlivosti o starších ľudí sa môžu dozvedieť aj tí, ktorí začínajú pracovať ako opatrovatelia, ako aj tí, ktorí majú dlhoročné skúsenosti. Naučila som sa nové liečebné metódy a postupy v prípade rôznych ochorení, vrátane Parkinsonovej choroby, s ktorými som sa stretávala vo svojom najbližšom okolí. Čo sa raz naučíme, nikdy nezabudneme. Odbornosť je veľkou výhodou nielen pre mňa, ale aj pre opatrovateľov. Vďaka kurzu sa môžeme stať istejšími a lepšími opatrovateľmi.

Výhoda pri uchádzaní sa o zamestnanie v oblasti starostlivosti

Małgorzata Rusak (Poľsko)
Účasť na kurze "Certifikovaný opatrovateľ v domácom prostredí" systematizovala moje vedomosti. Kurz mi umožnil spoznať potreby starších ľudí.

Tieto vedomosti mi dávajú istotu a všetci z toho profitujú

Katalin György (Maďarsko)
E-learningový kurz Hausengel bol prvým kurzom, ktorý som absolvovala online. Táto príležitosť bola pre mňa zaujímavou a úplne novou skúsenosťou. Po informáciách ako postupovať (registrácia, TAN kód atď.) som mohla rýchlo a jednoducho začať kurz.

Školenie splnilo moje očakávania

Małgorzata Korczak (Poľsko)
Možnosť absolvovať kurz online je veľmi pohodlná. Umožňuje doplniť a rozšíriť doterajšie poznatky o práci opatrovateľského pracovníka. Kurz odporúčam všetkým záujemcom o ošetrovateľstvo a opatrovanie.

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 200,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!