Schliessen

Naučila som sa nové liečebné metódy a postupy pri rôznych ochoreniach

Anna Laskowska (Poľsko)

Kurz ,,Certifikovaný opatrovateľ domácej starostlivosti ´´je užitočný pre ľudí všetkých vekových kategórií. Cenné informácie o starostlivosti o starších ľudí sa môžu dozvedieť aj tí, ktorí začínajú pracovať ako opatrovatelia, ako aj tí, ktorí majú dlhoročné skúsenosti. Naučila som sa nové liečebné metódy a postupy v prípade rôznych ochorení, vrátane Parkinsonovej choroby, s ktorými som sa stretávala vo svojom najbližšom okolí. Čo sa raz naučíme, nikdy nezabudneme. Odbornosť je veľkou výhodou nielen pre mňa, ale aj pre opatrovateľov. Vďaka kurzu sa môžeme stať istejšími a lepšími opatrovateľmi.

Každému môžem len poradiť, aby si takýto e-learningový kurz absolvoval

Edit Jakabne Bajzak (Maďarsko)
Rada by som sa pár slovami podelila o moju skúsenosť s kurzom. Absolvovala som niekoľko kurzov tohto typu v Maďarsku, takže môžem urobiť porovnanie.

Kurz je bezplatný pre ľudí, ktorí spolupracujú s Hausengel

Kazimierz Klimkiewicz (Poľsko)
Kurz rozširuje vedomosti o starostlivosti starších ľudí a ľudí, ktorí potrebujú starostlivosť. Široký záber medicínskej problematiky umožňuje systematické rozširovanie poznatkov.

Výhoda pri uchádzaní sa o zamestnanie v oblasti starostlivosti

Małgorzata Rusak (Poľsko)
Účasť na kurze "Certifikovaný opatrovateľ v domácom prostredí" systematizovala moje vedomosti. Kurz mi umožnil spoznať potreby starších ľudí.

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 200,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!