<
Schliessen
Schliessen

Živý začiatok Nového roka: ako dosiahnuť svoje ciele a čo Vás pri tom podporuje

Pre mnohých ľudí je začiatok roka časom dobrých predsavzatí. Stanovia si ciele na nadchádzajúci rok a sú plne motivovaní začať. Dobré úmysly sa rýchlo uskutočňujú, ale ako zabezpečiť, aby sa na ne rýchlo nezabudlo? Rok 2024 je v čínskom znamení zverokruhu draka, ktoré znamená rast a silu. Bez ohľadu na to, či veríte horoskopom alebo nie, prajeme Vám a všetkým našim Hausengel opatrovateľom, aby dosiahli svoje želania a ciele - a my by sme Vás, samozrejme, radi aktívne podporovali, ako len môžeme! Aj vy sa usilujete o pozitívnu zmenu? Potom Vám môžu pomôcť nasledujúce tipy.

Kľúčom k úspechu je formulovanie jasných a konkrétnych cieľov. Namiesto vágnych predsavzatí je dôležité zvážiť, kedy a ako sa majú zmeny dosiahnuť. Rozhodujúca je úprimná sebareflexia toho, nakoľko nám na určitých cieľoch skutočne záleží. Chcete napríklad zarobiť viac peňazí? Koľko presne? A kedy? Ako opatrovateľ Hausengel to musíte skutočne veľmi starostlivo zvážiť. Predtým, ako prijmete zákazku v Nemecku, určíte si podmienky, za akých by ste chceli pracovať. To Vás motivuje, umožní Vám to naplánovať si svoje ciele a poskytne Vám to istotu!

Bez ohľadu na to, aký je Váš cieľ, začnite po malých krokoch a stanovte si realistické ciele. Cesta k úspechu môže byť hrboľatá, ale neúspech by sa mal považovať za súčasť tohto procesu. Schopnosť predvídať neúspechy a pripraviť sa na ne zvýši Vaše šance na úspech. Napríklad ste si predsavzali, že sa naučíte lepšie hovoriť po nemecky a absolvovali ste jazykový kurz? To je skvelé! Ale v praxi Vám to nejde tak dobre, ako ste si predstavovali? Buďte k sebe trpezliví a pokračujte v cvičení - uvidíte, že ak v tom budete pokračovať, časom sa zlepšíte. Odmeňte sa za odvahu naučiť sa niečo nové! Nezabudnite: Odmeny za dosiahnuté míľniky by sa nemali podceňovať. Aj malé úspechy treba oslavovať, aby ste si udržali motiváciu.

Ďalším odporúčaním je vytváranie spojencov a zapájanie priateľov a známych do Vašich cieľov. Zdieľanie nápadov s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, alebo podporovateľmi môže posilniť Vaše odhodlanie a uľahčiť dosiahnutie stanovených cieľov. Hovorte s ostatnými o tom, čo Vás poháňa a čo by ste chceli vo svojom živote zmeniť. Ak by ste napríklad chceli začať novú kariéru a dobre zarábať ako opatrovateľ a zároveň získať skúsenosti v zahraničí, potom sme my v Hausengel ľudia, s ktorými sa môžete porozprávať. Podporíme Vás vo všetkých smeroch, pretože spoločne môžeme dosiahnuť oveľa viac, ako by sme dokázali sami.

Prajeme Vám energický štart do Nového roka a dúfame, že tento švih nikdy nestratíte.

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 200,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!