<
Schliessen
Schliessen

Zarábajte viac a získajte uznanie: Náš nový bonusový systém

Spolupráca s Hausengel bola vždy viac ako len práca - je to partnerstvo, ktoré sa vyznačuje dôverou a uznaním. S našimi franšízantmi úzko spolupracujeme od roku 2005 a náš záväzok k férovej a odmeňovanej spolupráci sa nemení. Dnes by sme vám chceli predstaviť novinku, ktorá ešte viac odmení vašu tvrdú prácu a odhodlanie: náš úplne nový bonusový systém, ktorý vstúpi do platnosti 1. januára 2024.

Získajte viac s bonusovým systémom Hausengel

Sme hrdí na to, že Hausengel bola niekoľkokrát ocenená ako najlepšia sprostredkovateľská agentúra v Nemecku, za čo vďačíme aj našim oddaným opatrovateľom, ktorí každý deň odvádzajú vynikajúcu prácu.

Od roku 2024 odmeníme vašu oddanosť a vytrvalosť veľkorysým bonusovým systémom. Chceme zabezpečiť, aby vás práca nielen napĺňala, ale aby sa aj finančne oplatila.

Pre opatrovateľov, ktorí v roku 2024 budú na zákazke celkovo 180 dní, je pripravený bonus vo výške 50 EUR. A to nie je všetko: ak v tom istom roku pre nás odpracujete 250 dní dostanete k 50 € ďalších 80 € extra.

Dni na zákazke sa automaticky započítavajú v našom systéme, takže sa môžete sústrediť na svoje opatrovateľské povinnosti, zatiaľ čo my budeme dohliadať na vaše bonusy.

Prečo sa oplatí spolupracovať s Hausengel

Náš systém bonusov je len ďalším dôkazom toho, ako veľmi nám záleží na našich opatrovateľoch. Veríme, že ocenenie je kľúčom k úspešnej spolupráci. Spolupráca s nami prináša mnoho ďalších výhod:

  • Výhodné zákazky v Nemecku: Ponúkame vám širokú škálu zákaziek, ktoré zodpovedajú vašim schopnostiam a záujmom.
  • Atraktívne možnosti zárobku: S mesačným príjmom až do 2 000 EUR netto vám ponúkame finančné zabezpečenie a uznanie za vašu prácu - plus bonusy!
  • Legálna práca a jasné zmluvy: U nás pracujete v právne bezpečnom prostredí s jasnými zmluvami a férovými podmienkami.
  • Komplexné pripoistenie: Vaša bezpečnosť je pre nás dôležitá. Preto poskytujeme komplexné poistné krytie.
  • Osobná kontaktná osoba vo vašom rodnom jazyku: V naliehavých prípadoch sme vám k dispozícii nepretržite, aby sme vám pomohli vo vašom rodnom jazyku.
  • Ďalšie možnosti odbornej prípravy: Naša podpora presahuje rámec práce a ponúka ďalšie vzdelávanie od jazykových kurzov až po kurzy ošetrovateľstva.
  • Prevezmeme všetky formality: Postaráme sa o všetky organizačné záležitosti od vášho príchodu až po zúčtovanie.
  • Kontrolované zákazky a zabezpečené zmluvy: Udeľujeme len zákazky, ktoré spĺňajú naše vysoké štandardy a ponúkajú stabilné zmluvy na profesionálnej báze.

V Hausengel si vážime vašu tvrdú prácu a náš nový systém bonusov je naším spôsobom, ako vám poďakovať za vašu obetavosť. Ste nielen dôležitou súčasťou našej rodiny Hausengel, ale aj dôležitým stavebným kameňom v našom poslaní poskytovať kvalitnú starostlivosť v Nemecku.

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 200,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!