<
Schliessen
Schliessen

Veselé vianočné prekvapenie pre opatrovateľov Hausengel: vyhrajte 300 eur vo vianočnej súťaži!

Sviatočné obdobie je pred nami a my v Hausengel chceme osláviť našich oddaných opatrovateľov vo veľkom štýle. Preto sme pre vás pripravili exkluzívnu vianočnú súťaž, vďaka ktorej máte šancu začať nový rok s extra dôvodom na oslavu! A čo je na to lepšie ako výhra v hodnote 300 eur? 

Chceme sa uistiť, že všetka vaša tvrdá práca a odhodlanie, ktoré ste vložili do svojich opatrovateľských služieb, budú náležite ocenené. Vianočná sútaž je naším spôsobom, ako vám povedať "ďakujeme" a vyjadriť vďaku za vašu neustálu podporu.

Všetko, čo musíte urobiť pre účasť v súťaži, je prijať zákazku v Nemecku v období od 23. decembra 2023 do 1. januára 2024 a byť pripravený poskytnúť nám fotografiu alebo video s malým odkazom pre sociálne médiá.Hneď ako splníte túto podmienku, budete automaticky zaradení do žrebovania.
Osem šťastlivcov, ktorí získajú 300 eur, bude vyžrebovaných 9. januára 2024. Vyhlásenie sa uskutoční na sociálnych sieťach alebo priamo telefonicky. - Budeme radi, ak nám pošlete krátke video/fotografiu šťastného príjemcu s krátkym odkazom!

Preto si nenechajte ujsť šancu na dodatočný zisk na začiatok roka!

Nezabudnite: Okrem možnej výhry 300 € získate aj ďalších 300€ ako príplatok za sviatky. Všetci opatrovatelia, ktorí sú na zákazke od Štedrého dňa (24. decembra) do druhého sviatku Vianočného (26. decembra 2023) a od Silvestra (31. decembra 2023) do Nového roka (1. januára 2024), majú možnosť prijať mimoriadne lukratívne zákazky. Dopyt v Nemecku je totiž vysoký aj počas sviatkov a vďačnosť za vaše mimoriadne nasadenie a tvrdú prácu je zvýraznená dodatočným sviatočným bonusom: na Silvestra a Vianoce vás čakajú špeciálne odmeny po 150 EUR, t. j. 300 EUR naviac.

Čo by ste v novom roku urobili so 600 € navyše? Nenechajte si ujsť príležitosť to zistiť!

Všetkým účastníkom želáme veľa šťastia a sviatočné vianočné obdobie plné tepla a radosti!

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 200,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!