Veľkonočná súťaž pre opatrovateľov

Ak príjmete zákazku v Nemecku počas veľkonočného obdobia, môžete zarobiť viac! Okrem bežného zárobku sa môžete dohodnúť na veľkonočnom príplatku priamo s nemeckým klientom - rodinou. V spoločnosti Hausengel však získate ešte viac, pretože každý franšízant spoločnosti Hausengel, ktorý je v období od 6. do 11. apríla na zákazke, je zaradený do nášho veľkonočného žrebovania o ceny.

Vezmite ponuku v jarnom období a vyhrajte jarnú prémiu! Čo musíte urobiť, aby ste túto príležitosť využili? Stačí, ak prijmete zákazku na obdobie od 6. Do 11. Apríla 2023. Zákazka v tomto období zaručuje, že budete zaradený do žrebovania o ceny. Nie je potrebná žiadna dodatočná registrácia!

Zo všetkých franšízantov Hausengel, ktorí počas tohto obdobia prijmú zákazku, vyžrebujeme 8 peňažných cien po 150 €. Šťastných výhercov oznámime 17. apríla.

Prijmite zákazku v jarnom období v spolupráci s Hausengel a pomôžte šťastiu!

 

Novinky
Najnovšie správy z
oblasti domácej opatery
Všetky novinky

Veľká noc v Nemecku

Ako v každej krajine, aj v Nemecku sa oslavuje Veľká noc. Každá krajina má svoje vlastné zvyky a v tomto článku by sme vám chceli ukázať, ako to chodí v Nemecku.

Siegel Deutscher Kunden-Award: Zum Dritten Mal in Folge TOP-Pflegekräftevermittler

Zákazníci potvrdzujú TOP zákaznícky servis spoločnosti Hausengel: Nemecké zákaznícke ocenenie

Ktoré spoločnosti majú najviac spokojných zákazníkov a najlepšie služby? To bola opakovane hlavná otázka veľkého celoštátneho rebríčka "Nemecké zákaznícke ocenenie 2022/23", ktoré uskutočnilo Nemecké…

Dotované kurzy nemčiny pre opatrovateľov

Spoločnosť Hausengel sa už roky zameriava na rozvoj kompetencií a zručností svojich franšízantov a ponúka im okrem iného bezplatné online kurzy  starostlivosti o seniorov. Pri práci v zahraničí sú…

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 100,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!