<
Schliessen
Schliessen

Okamžite. Osobne. Bez komplikácií. Spoločnosť Hausengel rozširuje komunikáciu pomocou integrácie aplikácie WhatsApp

Spoločnosť Hausengel s potešením oznamuje rozšírenie nášho prvotriedneho zákazníckeho servisu. Odteraz sa opatrovatelia alebo ľudia, ktorí sa jednoducho zaujímajú o naše služby, môžu obrátiť na náš špecializovaný tím poradcov nielen prostredníctvom bežných kanálov, ako je telefón alebo e-mail, ale aj pohodlne a rýchlo prostredníctvom aplikácie WhatsApp.

Špičkový zákaznícky servis, teraz ešte bližšie

Integrácia aplikácie WhatsApp umožňuje ešte priamejšiu, osobnejšiu a jednoduchšiu výmenu informácií. Máte tak možnosť kontaktovať náš tím priamo jedným kliknutím. Táto inovácia podčiarkuje náš záväzok ponúkať našim opatrovateľom a záujemcom vždy prvotriedne služby a komplexnú podporu.

Flexibilita a blízkosť – kompletná starostlivosť

Používanie aplikácie WhatsApp otvára nové možnosti komunikácie, či už doma alebo na cestách. Táto flexibilita podporuje náš cieľ byť našim opatrovateľom vždy k dispozícii a zostať vždy nablízku ich individuálnym potrebám. Tým, že sme k dispozícii prostredníctvom aplikácie WhatsApp, môžeme osobné problémy riešiť ešte rýchlejšie a individuálnejšie, čo vedie k celkovému zlepšeniu podpory.

Číslo pre opatrovateľov: +49 163 7426090

Teraz si môžete uložiť naše nové číslo WhatsApp a využívať výhody nášho rozšíreného zákazníckeho servisu alebo jednoducho kliknite na nasledujúci odkaz a začnite s nami priamy dialóg: Start WhatsApp s Hausengel. Jednoducho nám napíšte v nemčine alebo vo svojom rodnom jazyku!

To však nie je všetko - oslovujeme aj rodiny v Nemecku, zákazníkov alebo záujemcov o 24-hodinovú starostlivosť. Títo ľudia nás teraz môžu osobne a rýchlo kontaktovať aj prostredníctvom samostatného čísla WhatsApp.

„Pomocou aplikácie WhatsApp umožňujeme okamžitú, nekomplikovanú a personalizovanú komunikáciu. Pre nás to nie je len technologický pokrok, ale predovšetkým vyjadrenie nášho záväzku ponúknuť našim opatrovateľom to najlepšie v každej fáze ich opatrovateľskej práce. Niekedy je pomoc a podpora potrebná rýchlo. Najmä keď pracujete mimo domova alebo cestujete. V tejto súvislosti je aplikácia WhatsApp praktickým riešením, ktoré našim opatrovateľom umožňuje rýchlo a účinne reagovať na vzniknuté situácie." Hovorí Juliane Bohl, výkonná riaditeľka spoločnosti Hausengel. "Nízky prah zábrany tohto komunikačného kanála ešte viac urýchľuje a uľahčuje kontakt s nami a pomáha nám byť ako poskytovateľovi služieb prístupní a dostupní," sumarizuje Bohlová.

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 200,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!