Odporúčajte Hausengel ostatným a vyhrajte!

Milí opatrovatelia, 1. októbra sa začala naša súťaž o odporúčanie Hausengel, čo pre Vás znamená ďalšie výhody. Naši franšízanti získavajú ďalšie body za úspešné odporúčania počas obdobia súťaže. Jeden bod získate, keď sa odporúčaná osoba stane franšízantom Hausengel, a ďalší bod za každý ďalší mesiac, keď je odporúčaná osoba pridelená.

  • Päť ľudí, ktorí do 28. februára 2023 dosiahnu najvyššie skóre, vyhrajú 100 EUR.
  • Po skončení každého súťažného mesiaca uverejníme správu o jej priebehu na našej fanúšikovskej stránke.
  • Výsledky zverejníme 1. marca 2023.

Poznáte niekoho, kto si hľadá prácu opatrovateľa v Nemecku? Potom nás odporúčajte ostatným a zúčastnite sa našej súťaže! Nestrácajte čas, pretože každý franšízant sa počíta. Veľa šťastia!

Odporúčajte Hausengel ostatným a vyhrajte!
Novinky
Najnovšie správy z
oblasti domácej opatery
Všetky novinky

Letná súťaž pre opatrovateľov

Hrajte s nami! Leto sa blíži. Špeciálne pre franšízantov - Hausengel sme pripravili ďalšiu súťaž. Všetci opatrovatelia, ktorí počas letného obdobia príjmu zákazku, môžu vyhrať peňažné ceny!

Všetkým…

Demencia: priebeh ochorenia

Veľká časť našich klientov, o ktorých sa starajú naši opatrovatelia z Hausengel, trpí práve demenciou. V našej Hausengel akadémii sa podrobne dozviete všetko o demencii a správnom spôsobe…

Veľkonočná súťaž je za nami!

Poznáme víťazov veľkonočnej súťaže Hausengel!

Naši franšízanti, ktorí boli od 6. do 11. apríla 2023 na zákazke v Nemecku, sa automaticky zapojili do našej veľkonočnej súťaže a získali šancu vyhrať…

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 100,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!