<
Schliessen
Schliessen

Leto plné príležitostí: prečo sa práca opatrovateľa oplatí práve teraz

Hoci mnoho ľudí chodí na dovolenku počas letných mesiacov, Vy máte možnosť využiť tento čas rozumne a výrazne zvýšiť svoj rozpočet. Teraz je ideálny čas na spoluprácu so spoločnosťou Hausengel. Naši opatrovatelia sú stredobodom nášho poslania a my Vám chceme ukázať, prečo je letná zákazka mimoriadne prínosná.

Flexibilné zákazky – Vy sa rozhodujete

V spoločnosti Hausengel prikladáme veľký význam rešpektu a sebaurčeniu. Ako samostatne zárobkovo činná opatrovateľka sa môžete slobodne rozhodnúť, na ako dlho chcete prijať zákazku. Či chcete pracovať len niekoľko týždňov, alebo niekoľko mesiacov - máme pre Vás tie správne zákazky. Táto flexibilita Vám umožňuje prispôsobiť prácu Vašim osobným potrebám a finančnému plánovaniu. Nezabudnite: dopyt po podpore je vysoký najmä v lete. Máte slobodný výber a množstvo možných pracovných zákazok. Využite to a zabezpečte si lukratívnu prácu počas leta!

Letná súťaž: možnosť vyhrať skvelé peňažné ceny

Aby sme letné obdobie urobili ešte atraktívnejším, spustili sme aj exkluzívnu letnú súťaž. Všetci opatrovatelia, ktorí prijmú zákazku v období od 1. 06 do 31. 08. 2024, majú možnosť vyhrať skvelé peňažné ceny. Domov si môžu odniesť ďalších 150 EUR! Je to náš špeciálny spôsob, ako sa Vám poďakovať za Vašu ochotu a nasadenie počas letných mesiacov. Predstavte si, že si nielen zarobíte solídny príjem, ale máte aj možnosť získať dodatočný finančný bonus prostredníctvom súťaže. Využite túto jedinečnú príležitosť a urobte si nezabudnuteľné leto.

 

Systém odmien odmeňuje Vašu vernosť

Okrem toho je každý opatrovateľ spoločnosti Hausengel odmeňovaný za svoju vernosť - pretože vieme, že Vaša práca je náročná a cenná. Keď u nás začnete pracovať, ste automaticky zaradení do nášho bonusového systému. To znamená:

  • 180 dní v roku: Ak odpracujete 180 dní v roku ako opatrovateľ spoločnosti Hausengel, dostanete bonus 50 €.
  • 250 dní v roku: Ak odpracujete 250 dní v tom istom roku, dostanete k 50 € ďalších 80 €.

Čo je na tom najlepšie? Nemusíte sa o nič starať - počítame Vám dni automaticky, takže sa môžete plne sústrediť na svoje opatrovateľské úlohy. Čím skôr začnete, tým skôr budete odmenení. Využite túto príležitosť a začnite hneď!

Vaše odhodlanie a obetavosť si zaslúžia uznanie a spravodlivú odmenu. Vďaka mnohým výhodám, ktoré Vám spoločnosť Hausengel ponúka, a ďalším príležitostiam počas letných mesiacov je teraz ideálny čas začať pracovať ako opatrovateľ. Tešíme sa, že Vás môžeme privítať v našej rodine Hausengel a spoločne vytvoriť úspešné leto.

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 200,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!