Letná súťaž pre opatrovateľov

Hrajte s nami! Čoskoro príde leto. Špeciálne pre franšízantov spoločnosti Hausengel sme pripravili ďalšiu súťaž. Všetci opatrovatelia, ktorí počas leta prijmú zákazku, môžu vyhrať peňažné ceny! Všetkým našim franšízantom ponúkame možnosť zúčastniť sa našej letnej súťaže.

Stačí, ak v období od 1. júna do 31. augusta butete na zákazke pracovať minimálne 4 týždne. Zákazka môže samozrejme začať skôr, alebo skončiť neskôr, musí však pokrývať súťažné obdobie. Ak splníte tieto podmienky, budete mať šancu vyhrať ceny. Každý z 5 šťastných výhercov vyhrá 200 €! Žrebovanie výhercov sa uskutoční 9. septembra. Výsledky budú zverejnené na našej Facebookovej stránke a na našej webovej stránke. Prijmite zákazku počas letných prázdnin a pomôžte svojmu šťastiu!

Letná súťaž pre opatrovateľov
Novinky
Najnovšie správy z
oblasti domácej opatery
Všetky novinky

Letná súťaž pre opatrovateľov

Hrajte s nami! Leto sa blíži. Špeciálne pre franšízantov - Hausengel sme pripravili ďalšiu súťaž. Všetci opatrovatelia, ktorí počas letného obdobia príjmu zákazku, môžu vyhrať peňažné ceny!

Všetkým…

Demencia: priebeh ochorenia

Veľká časť našich klientov, o ktorých sa starajú naši opatrovatelia z Hausengel, trpí práve demenciou. V našej Hausengel akadémii sa podrobne dozviete všetko o demencii a správnom spôsobe…

Veľkonočná súťaž je za nami!

Poznáme víťazov veľkonočnej súťaže Hausengel!

Naši franšízanti, ktorí boli od 6. do 11. apríla 2023 na zákazke v Nemecku, sa automaticky zapojili do našej veľkonočnej súťaže a získali šancu vyhrať…

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 100,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!