Letná súťaž pre opatrovateľov

Hrajte s nami! Leto sa blíži. Špeciálne pre franšízantov - Hausengel sme pripravili ďalšiu súťaž. Všetci opatrovatelia, ktorí počas letného obdobia príjmu zákazku, môžu vyhrať peňažné ceny!

Všetkým našim franšízantom ponúkame možnosť zúčastniť sa našej letnej súťaže.

Stačí prijať minimálne 4-týždennú zákazku, ktorá bude trvať od 1. júna do 31. augusta. Úloha sa samozrejme môže začať skôr alebo skončiť neskôr, musí však pokrývať hracie obdobie.

Ak tieto podmienky splníte, máte šancu vyhrať ceny. Každý z 8 šťastlivcov vyhrá 300 €! Žrebovanie šťastných výhercov sa uskutoční 12. septembra. Výsledky budú zverejnené na našej stránke na Facebooku a na našej webovej stránke.

Prijmite úlohu počas letnej dovolenkovej sezóny a pomôžte svojmu šťastiu!

Novinky
Najnovšie správy z
oblasti domácej opatery
Všetky novinky

Demencia: priebeh ochorenia

Veľká časť našich klientov, o ktorých sa starajú naši opatrovatelia z Hausengel, trpí práve demenciou. V našej Hausengel akadémii sa podrobne dozviete všetko o demencii a správnom spôsobe…

Veľkonočná súťaž je za nami!

Poznáme víťazov veľkonočnej súťaže Hausengel!

Naši franšízanti, ktorí boli od 6. do 11. apríla 2023 na zákazke v Nemecku, sa automaticky zapojili do našej veľkonočnej súťaže a získali šancu vyhrať…

Veľká noc v Nemecku

Ako v každej krajine, aj v Nemecku sa oslavuje Veľká noc. Každá krajina má svoje vlastné zvyky a v tomto článku by sme vám chceli ukázať, ako to chodí v Nemecku.

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 100,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!