<
Schliessen
Schliessen

Hausengel získal pečať TOP 100 - Prečo by ste mali pracovať len s tými najlepšími v odbore

My Hausengel tím, s radosťou a hrdosťou oznamujeme, že sme získali prestížnu cenu TOP 100 za našu výnimočnú inovatívnu silu. Toto prestížne ocenenie potvrdzuje našu pozíciu priekopníka a vedúcej spoločnosti v oblasti starostlivosti a podpory. Ťažia z toho aj naši opatrovatelia.

Foto: Ranga Yogeshwar osobne blahoželáme Juliane Bohl, členke predstavenstva Hausengel, k udeleniu prestížnej pečiatky TOP 100 na nemeckom summite MSP v Augsburgu.

Uznávaný vedecký novinár sprevádza ako mentor inovačnú súťaž už po 30 raz. V kategórii "Klíma inovácií" sa nám podarilo presvedčiť pôsobivými úspechmi vo vedeckom výberovom procese. Udelenie pečiatky TOP 100 je pre nás mimoriadnym uznaním a veľmi nás teší! Profitujú z neho aj naši ošetrovatelia, pretože si myslíme, že by mali pracovať len s tými najlepšími v odbore. Prečo? Tu je niekoľko presvedčivých dôvodov:

Naša inovatívna sila: V Hausengel sú inovácie a pokrok na prvom mieste. Sme známi svojím vizionárskym myslením a schopnosťou byť vždy na špičke vývoja. V súčasnosti napríklad pracujeme na novom CRM- systéme. Tento technologický pokrok nám umožňuje ponúknuť našim ošetrovateľom optimálne pracovné prostredie. V profile môžu zadať svoje preferencie a zručnosti, a po zaregistrovaní dopytu sa automaticky vytvorí zoznam vhodných pracovných príležitostí. To umožňuje efektívnu a prehľadnú organizáciu úloh, takže si ako opatrovateľ môžete optimálne naplánovať svoj pracovný čas.

Komplexná podpora: U nás ste stredobodom pozornosti. Ako opatrovateľ Hausengel dostávate komplexnú podporu vo všetkých aspektoch svojej práce. Postaráme sa nielen o plánovanie a organizáciu vašich úloh, ale ponúkame vám aj rôzne možnosti ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rozvoja. Okrem toho Vás podporujeme aj po emocionálnej a sociálnej stránke, pretože vieme, že silná a podporujúca komunita má veľký význam.

Právna a sociálna rovnováha: Naša spolupráca je založená na sociálnej a právnej rovnováhe. Záujmy a potreby našich opatrovateľov berieme vážne a zaväzujeme sa zabezpečiť, aby sa s nimi zaobchádzalo spravodlivo a aby boli chránení. Z tohto dôvodu sa zaväzujeme dodržiavať normu DIN SPEC 33454, ktorá definuje jasné usmernenia pre spoluprácu medzi opatrovateľmi a poskytovateľmi opatrovateľských služieb. Prostredníctvom našej spolupráce spoločne vytvárame atmosféru dôvery, otvorenosti a vzájomného rešpektu.

Ocenenie TOP 100 je potvrdením nášho úsilia a motiváciou pokračovať v dosahovaní najlepších výsledkov. Chceme povzbudiť opatrovateľov, aby spolupracovali len s najlepšími a najinovatívnejšími spoločnosťami v odvetví. Ocenenie TOP 100 potvrdzuje našu pozíciu priekopníka a lídra v oblasti starostlivosti a podpory. Pri spolupráci s nami môžu opatrovatelia využívať výhody silnej siete, komplexnej podpory a prostredia, ktoré podporuje inovácie a rast.

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 200,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!