<
Schliessen
Schliessen

Hausengel zdvojnásobuje bonus za odporúčanie: Zdvojnásobte výhody a konajte dobro!

Vedeli ste, že Hausengel zdvojnásobuje bonus za odporúčanie? To znamená, že vaše odporúčanie sa teraz oplatí dvakrát! Užite si 200 eur za každé úspešné odporúčanie. Ak ste s nami už spolupracovali, potom viete o našich službách a mnohých výhodách, ktoré vám franšízový systém Hausengel ponúka, ako napr.

  • Lukratívne zákazky v Nemecku
  • Atraktívne možnosti zárobku
  • Legálna práca a bezpečné zmluvy
  • Nepretržitá podpora
  • Prevzatie všetkých formalít

Náš tip: Ak ste s nami už boli spokojní, odporučte nás ostatným. Podeľte sa o svoje pozitívne skúsenosti s dobrým priateľom, ktorý má tiež odvahu a chuť pracovať ako opatrovateľ v Nemecku. Stojí to za to! Urobíte tým službu nielen sebe, ale aj svojim priateľom. Vaša dôvera v nás pre nás veľa znamená.

Prečítajte si referencie opatrovateľov zo spoločnosti Hausengel a zistite, prečo by kedykoľvek odporučili spoluprácu s Hausengel. Maria, jedna z našich spokojných opatrovateliek, hovorí: “Odporúčala som spoločnosť Hausengel svojej susedke. Rovnako ako ja je relatívne samostatná - deti sú už dospelé. Na Hausengel oceňujem to, že sa môžem slobodne rozhodnúť, kedy a ako často pôjdem do Nemecka a čo chcem zarobiť. Spolupráca je dôveryhodná - vždy je niekto k dispozícii a Hausengel je veľmi dobre organizovaný. Spoločnosť by som odporučila aj bez bonusu - ale samozrejme, takto je to obzvlášť skvelé! Tých 200 eur použijem na to, aby som si kúpila niečo pekné, keď príde čas. ”

Ak ste s nami boli spokojní ako Maria, odporučte nás ostatným a my sa vám odvďačíme sumou 200 eur. Všetky podmienky nájdete tu: K formuláru odporúčaní.

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 200,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!