Dotované kurzy nemčiny pre opatrovateľov

Spoločnosť Hausengel sa už roky zameriava na rozvoj kompetencií a zručností svojich franšízantov a ponúka im okrem iného bezplatné online kurzy  starostlivosti o seniorov. Pri práci v zahraničí sú však jazykové znalosti tiež dôležitým aspektom, na ktorom treba pracovať, aby sa uľahčila komunikácia s opatrovanými osobami a ich príbuznými, aby sa zvládli každodenné situácie, alebo aby sa znížil stres v cudzej krajine. Chceli by sme povzbudiť našich opatrovateľov, aby sa učili nemčinu a dotovať kurz podľa ich výberu sumou až 75 €!

Ako možno ponuku využiť?

  • Ponuka len pre Hausengel franšízantov
  • Vyberte si ľubovoľnú jazykovú školu, v ľubovoľnom meste, alebo jazykový portál v čase, ktorý vám vyhovuje.
  • Kurz môže prebiehať stacionárne alebo online.
  • Predložte nám potvrdenie o absolvovaní kurzu a potvrdenie o zaplatení a my Vám na Váš účet vrátime 75 EUR na dotáciu Vášho vzdelávania a podporu Vášho rozvoja.

Máme aj dlhoročnú jazykovú skupinu na Facebooku, kde od pondelka do piatka uverejňujeme krátke lekcie nemčiny. Pridajte sa do  skupiny a využite uvedenú ponuku!

Novinky
Najnovšie správy z
oblasti domácej opatery
Všetky novinky

Letná súťaž pre opatrovateľov

Hrajte s nami! Leto sa blíži. Špeciálne pre franšízantov - Hausengel sme pripravili ďalšiu súťaž. Všetci opatrovatelia, ktorí počas letného obdobia príjmu zákazku, môžu vyhrať peňažné ceny!

Všetkým…

Demencia: priebeh ochorenia

Veľká časť našich klientov, o ktorých sa starajú naši opatrovatelia z Hausengel, trpí práve demenciou. V našej Hausengel akadémii sa podrobne dozviete všetko o demencii a správnom spôsobe…

Veľkonočná súťaž je za nami!

Poznáme víťazov veľkonočnej súťaže Hausengel!

Naši franšízanti, ktorí boli od 6. do 11. apríla 2023 na zákazke v Nemecku, sa automaticky zapojili do našej veľkonočnej súťaže a získali šancu vyhrať…

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 100,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!