11. jún - Medzinárodný deň opatrovateľov

Práca opatrovateľa starších ľudí v Nemecku je veľmi náročná. Vyžaduje si veľa trpezlivosti, empatie a predstavuje výzvu. Hausengel vyhlásil 11. júna Medzinárodný deň opatrovateľov na počesť opatrovateľov, ktorí pracujú s veľkým nadšením, srdcom a dušou pre tých, ktorí potrebujú starostlivosť.

Pri tejto príležitosti by sme sa chceli srdečne poďakovať všetkým opatrovateľom za ich každodennú prácu.

Všímame si Vašu snahu a oceňujeme Vašu oddanosť. Za to Vám úprimne ďakujeme a prajeme Vám všetko najlepšie v súkromnom živote, veľa úspechov v pracovnom živote a vďačnosť od ľudí, o ktorých sa každý deň staráte a aby ste vždy cítili "Kompletnú starostlivosť"!

Všetko najlepšie z celého srdca!

11. jún - Medzinárodný deň opatrovateľov
Novinky
Najnovšie správy z
oblasti domácej opatery
Všetky novinky

Letná súťaž pre opatrovateľov

Hrajte s nami! Leto sa blíži. Špeciálne pre franšízantov - Hausengel sme pripravili ďalšiu súťaž. Všetci opatrovatelia, ktorí počas letného obdobia príjmu zákazku, môžu vyhrať peňažné ceny!

Všetkým…

Demencia: priebeh ochorenia

Veľká časť našich klientov, o ktorých sa starajú naši opatrovatelia z Hausengel, trpí práve demenciou. V našej Hausengel akadémii sa podrobne dozviete všetko o demencii a správnom spôsobe…

Veľkonočná súťaž je za nami!

Poznáme víťazov veľkonočnej súťaže Hausengel!

Naši franšízanti, ktorí boli od 6. do 11. apríla 2023 na zákazke v Nemecku, sa automaticky zapojili do našej veľkonočnej súťaže a získali šancu vyhrať…

Ak ste s nami spokojní, odporúčte nás ostatným a získajte bonus 100,- € za Vaše odporúčanie!

Zabezpečte si prémiu teraz!